Ege Üniversitesi’ nde yeni yıl kutlamaları
 
Ege Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Cüneyt Hoşcoşkun, akademik ve idari çalışanların yanı sıra Ege Üniversitesi kreş ve anaokulunda eğitim gören çocukların da yeni yılını kutladı.
 
 
 
EÜ Rektör Yardımcısı Handan Ak’ın da katıldığı ziyarette çocuklara yeni yıl hediyelerini veren Rektör Prof.Dr. Hoşcoşkun sağlıklı ve mutlu bir yıl diledi. 
 
 
 
Kreş ve anaokulu ziyaretlerinin ardından Ege Üniversitesi Tıp Fakültesinin yeni yıl yemeğine katılan Rektör Prof.Dr. Hoşcoşkun; burada da akademisyenlere bilim ve başarının artacağı bir yıl temennisinde bulundu.
 
 
Rektör Prof.Dr. Hoşcoşkun, rektörlük idari çalışanlar ile de Yavuz Özkol Tesislerinde düzenlenen yeni yıl kutlamasında bir araya geldi.
 
Burada yaptığı konuşmada Rektör Prof.Dr. Hoşcoşkun, ‘‘ 2017 yılının ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. Umarım yeni yıl ülkemize, bölgemize ve tüm dünyaya barış ve hoşgörünün egemen olacağı bir yıl olur. Daha iyi ekonomik şartlarda ve bilimsel verimliliğin artacağı bir yıl temenni ediyorum. Ege Üniversitesi Ailesinin yeni yılını kutluyorum ’’ dedi.