Ege Üniversitesi

"Huzurlu Üniversite, Kaliteli Eğitim, Aydınlık Gelecek"

Egeden

DAHA FAZLA


‹
EÜ Tıp Fakültesi Hastanesi’ne taze kan

      Ege Üniversitesi (EÜ) Tıp Fakültesi Hastanesi’nde göreve başlayan “Sözleşmeli Personellerin İlk İş Günü” olması do devamı..
Ege Üniversitesi’nden gurur veren başarı

      Ege Üniversitesi dünyanın en iyi üniversiteleri sıralamalarını yapan “Dünya Üniversite Sıralaması Merkezi (CWUR) ve Leiden Üniversi devamı..
Rektör Budak, “Mesleki bilgi ve becerilerinizin yanı sı...

      Ege Üniversitesi (EÜ) Tıp Fakültesi’nde  “İntörn Hekimlik Tanıtım ve Bilgilendirme Toplantısı Programı” gerçekleştiri devamı..
Orman yangın ekiplerinin kıyafetleri Ege’den tescilli

      Orman yangınlarında görev alan ekipler, Ege Üniversitesi uzmanlarının onayından geçen kıyafetler ile yangınla mücadele ediyorlar.    devamı..
Ege Üniversitesinde 15 Temmuz Şehitleri Anıldı

Ege Üniversitesi’nde düzenlenen “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” panelinin açılışında konuşan EÜ Rektörü Prof. Dr. Necdet Budak devamı..
EÜ Mühendislik Fakültesi Programları Akredite Oldu

Ege Üniversitesi Mühendislik Fakültesi’nin Bilgisayar, Elektrik – Elektronik, Gıda, İnşaat, Kimya, Makine ve Tekstil Mühendisliği Bölüm Programları, M& devamı..
Ege Üniversitesi birçok alanda hem kaliteli hem de yetk...

TÜBİTAK, Türkiye’deki üniversitelerin yetkinliklerinin tespiti ve ulusal öncelikler doğrultusunda yönlendirilmelerine katkı sağlamak amacıyla “Üniversite Y devamı..
Türkiye’de İlk, Avrupa’da İkinci: Ege Üniversitesi’nde...

Ege Üniversitesinde (EÜ) bir hayal daha gerçek oldu. Dünyada ve Türkiye birçok başarıya imza atan Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, bir ilke daha devamı..
›

Tarih


KategoriGüncelRektörümüzden