Ege Üniversitesi

"Huzurlu Üniversite, Kaliteli Eğitim, Aydınlık Gelecek"

Egeden

DAHA FAZLA


‹
Ege Üniversitesinde 15 Temmuz Şehitleri Anıldı

Ege Üniversitesi’nde düzenlenen “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” panelinin açılışında konuşan EÜ Rektörü Prof. Dr. Necdet Budak devamı..
EÜ Mühendislik Fakültesi Programları Akredite Oldu

Ege Üniversitesi Mühendislik Fakültesi’nin Bilgisayar, Elektrik – Elektronik, Gıda, İnşaat, Kimya, Makine ve Tekstil Mühendisliği Bölüm Programları, M& devamı..
Ege Üniversitesi birçok alanda hem kaliteli hem de yetk...

TÜBİTAK, Türkiye’deki üniversitelerin yetkinliklerinin tespiti ve ulusal öncelikler doğrultusunda yönlendirilmelerine katkı sağlamak amacıyla “Üniversite Y devamı..
Türkiye’de İlk, Avrupa’da İkinci: Ege Üniversitesi’nde...

Ege Üniversitesinde (EÜ) bir hayal daha gerçek oldu. Dünyada ve Türkiye birçok başarıya imza atan Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, bir ilke daha devamı..
EÜ HEMŞİRELİK FAKÜLTESİ YENİDEN AKREDİTE OLDU

Ege Üniversitesi’nin kuruluşunda yer alan üç fakülteden birisi olan Hemşirelik Fakültesi yeniden akredite edildi.  Avrupa ve Türkiye'de lisans d&u devamı..
Akademide değişimin ve gelişimin öncüsü oluyor

Ege Üniversitesi’ne 8 ay önce rektör olarak atanan Prof. Dr. Necdet Budak, Ege Üniversitesinde bürokratik işlemlerin azaldığı, hizmetlerin ve çözümle devamı..
TDK Başkanlığına Prof. Dr. Gülsevin atandı

      Ege Üniversitesi Türk Dünyası Araştırmaları Enstitüsü Türk Dili ve Lehçeleri Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. G&uum devamı..
Dünya 3’üncüsü liseliler Egeli oldu

  Amerika Birleşik Devletleri’nde liseler arasında düzenlenen en prestijli bilim ve mühendislik proje yarışması ‘Intel-ISEF 2018’de kendi alanlarında dünya devamı..
›

Tarih


KategoriGüncel

Rektörümüzden