Ege Üniversitesi

"Huzurlu Üniversite, Kaliteli Eğitim, Aydınlık Gelecek"

Egeden

DAHA FAZLA


‹
Ege sporda da öncü…!

  Ege Üniversitesi, akademik alanda kazandığı başarıların yanı sıra spor alanındaki başarılarıyla da ön plana çıkmaya başladı. Ege Üniversitesi’nde Rekt&ou devamı..
Egeli bilim insanları bakteri keşfetti

  Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Tıbbi Mikrobiyoloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Cengiz Çavuşoğlu ile ekibi akciğer enfeksiyonuna yol açan ve &l devamı..
Akciğer Kanserini nefes yoluyla tespit eden biyomedika...

  Ege Üniversitesi bilim insanları nefes yoluyla ölçüm yaparak akciğer kanserinin erken teşhisine olanak sağlayan yerli biyomedikal sistem geliştirdi. Ege Ün devamı..
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı

19 Mayıs 1919 tarihi bir milletin makus kaderinin değiştiği önemli bir dönüm noktasıdır. Samsun’dan tüm Anadolu’ya yayılan özgürlük ve bağımsızlık ate devamı..
KAMUOYU DUYURUSU

    Kudüs’ü İsrail’in başkenti olarak tanıyan Amerika Birleşik Devletleri (ABD), Tel Aviv’deki Büyükelçiliği’ni Küdüs& devamı..
İşletme öğrencileri perakende sektörünü yakından tanıya...

    Ege Üniversitesi, üniversitesi- sanayi işbirliklerine bir yenisini daha ekledi. İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü öğrencil devamı..
Prof. Dr. Budak, “Gönüllerin ihyası ile görevli olanlar...

    Türk İdareciler Derneği tarafından düzenlenen, İçişleri Bakanlığı tarafından desteklenen, “Ben Kaymakam Mı Olsam!” adlı proje etkinliği Ege Ü devamı..
Prof. Dr. Budak, Egelilerle kitap okuma etkinliğinde b...

      Ege Üniversitesi 39. Kültür Sanat Şenlikleri kapsamında “Kitabını Al Gel” etkinliği gerçekleştirildi. Ege Üniversitesi Rekt& devamı..
›

Tarih


Kategori

Rektörümüzden